Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno reřim spánku

Ahoj, mám problém u notebooku ASUS X550C Když notebook "zavřu" nepřejde do režimu spánku,ani nezhasne obrazovka a počítač stále běží. V ovládacích panelech mám nastaveno při zavření krytu, aby prěšel do režimu spánku. Mám W10 Enterprice . Děkuji za radu

Ked skusis ten spanok aktivovat rucne zo start tak to funguje?
Ked to ntb umoznuje vypol by so to a odpojil nabijacku aj baterku na minutu. Ak ne tak mozno ma dierku na reset EC. Ale ak to nahodou bola hra nejaka menej legal tak potom asi skor tipujem na nejaky "bordel" v OS.

ked rucne sleep ide a po zavreti nejde, tak je to bud blbo nastavene (skus to preistotu aj prenastavit na ziadna reakce a restart win a potom zas prenastavit ze spanok, a uistit sa ze nastavujes akciu pre spinac VEKA (LID switch) a ne pre sleep switch, to je nieco ine) alebo ti nefunguje lid switch (potom asi by som ako prve odpojil tu baterku aj nabijacku na minutu).

Ked nastavis sleep po stlaceni powerbuttonu tak to prejde so sleep po stlaceni powerbuttonu?

Odpojit nabíječku mě napadlo, ale odpojit baterku mě nenapadlo... Odpojit baterku není zrovna jednoduché, protože bych musel vykuchat půl NB.
Ona je totiž nevyměnitelná. Ale vyměnil jsem disk a nainstaloval na něj jiný systém a stejně to nefunguje. Ostatní vypínač i tlačítko v nabídce start
i v přihlašovacím okně to funguje. Asi o bude opravdu ten magnetický spínač. A v nastavení režimu spánku to mám správně. A taky nemám rád, když
někdo míchá češtinu a angličtinu dohromady a píše zkratky...

Niektore veci su jasne len pouzitim anglickeho slova pretoze sa to preklada blbo alebo kazdy windows to mal prelozene inac a v inom jazyku ako anglictine je z toho potom zmetok. Ja na vine nie som, chod sa stazovat tym dementom co prekladaju windows.
... alebo vobec neexistuje preklad, pretoze proste neexistuje (napr. EC). Je ponechane na mozgu citatela dovtipit sa ze to je dovod vyberania baterky, aj ked netusi co to je. Ja tu na 3riadkov nikoho nenaucim schemu notebooku aby chapal co to je EC.
Hladaj jak sa resetuje EC alebo odpoj aj tu baterku na par minut. Ked to nepomoze tak je to vadne fyzicky.