Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motherboard pro AMD Phenom II X4 955

Zdravím, neporadil by mi někdo prosím ohledně kompatibility, jakou základovou desku si mám pořídit místo té, kterou mám ? Mám : motherboard ASROCK 980 / U3S3
Procesor AMD Phenom II X4 955
RAM 8GB DDR3
GRAFIKA NVIDIA GTX 750 2GB GDDR5
HDD 500GB SATAIII/600 7200RPM 3,5''
ZDROJ SEASONIX S12
Základovku musím měnit, neboť je poškozená a je to pro mě nejjednoduší řešení, abych docílil toho, že muj počítač bude opět fungovat jak má.

Změna předmětu, původně: Motherboard (host)

Ano, výměna desky je sice nejjednodušší řešení, jak počítač zprovoznit, ale taky nejvíc neekonomické. Platforma je morálně zastaralá. Teda záleží, k čemu PC využíváš, třeba ti to stačí. Ale i tak bych doporučil koupi v bazaru nebo přes inzerát za poloviční cenu.....