Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem

Dobrý den,
Mám problém. Asi pře 2 měsíci jsem měl bluescreen a od té doby mi nefunguje internet. K wifi připojený jsem a například multiplayerové hry nebo TeamSpeak3 mi jde, ale na internetu se nepřipojím na žádnou stránku. Nefunguje mi například ani Skype. Neví někdo, co s tím?

Bohužel jsi napsal málo informací k tomu, aby bylo možné napsat nějakou radu, jak to vyřešit.

Bluescreen je nic neříkající pojem, důležitá je chybová hláška a kód chyby. Verzi operačního systému ani konfiguraci taky neuvádíš.

Takže klasika, zkontrolovat na breberky (AdwCleaner, MBAM, ....), aktualizovat ovladače, .....

kdo ty ovladače instaloval?
chybová hláška by měla jít vyčíst v: nirsoft bsod viewer, má zajímavý sloupec "caused by driver".

některé síťové služby jsou, ale v nějakém prohlížeči se nezobrazí stránky:
- zkus jiný prohlížeč
- zkus odspywarovat (třeba: adwcleaner)
- zkontroluj nastavení dns = výpisy v příkazovém řádku:

ipconfig -all
nslookup pc.poradna.net

pokud přebíráš dns od routeru, zkontroluj nastavení dns na wan straně routeru
- v ovládacích panelech - internet - připojení - dole: zkontroluj že není žádná proxy
- jaký je přesný název tvého antiviru?