Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka - HyperX Cloud II Headset nebo Sennheiser HD 559?

Zdravím,
potřeboval bych poradit.. budu vyměnovat totiž sluchátka. Nyní mám HyperX Cloud II a přestal mi po 9 dnech fungovat microfon.. zaseklo se mi to na 0db http://prntscr.com/k6r7v6 a nejde nic udelat.. nejsem mutnutý nic.. nefunguje ani restart pc.

Rád bych se zeptal zda má smysl znovu brát tyto - https://www.alza.cz/hyperx-cloud-ii-headset-cervena-d2304470.htm
nebo je již lepší si vybrat tyto https://www.alza.cz/sennheiser-hd-559-d4616120.htm?kampan=web_personal_C_homepage_alza_carousel_doporuceno-primo-pro_JM158d1

Přijímám aj možnosti opravy, děkuji.

S pozdravem Grubits

Změna předmětu, původně: Sluchátka (host)

O těch jsem neslyšel, jde o to že potřebuji právě sluchátka k hraní.. csgo,pubg atd.. no a prostě vzal jsem ty hyperX protože jsem si řekl dobrá značka.. a je fajn takhle mít ten microfon.. ale co se dá dělat, když prostě bohužel to dělá takovéhle věci. A taky ten zvuk není uplně tak dobrej jak bych řekal.. není to nejvíce příjemné na poslech třeba hudby atd..
Tak microfon je problém že nedostanu před sebe.. a z boku je to naprd.. mám velkej stůl, ale ten monitor potřebují blízko + ještě klavesnici před to.. není místo prostě a tak asi tento microfon mě jedině napadlo https://www.alza.cz/trust-lava-usb-clip-on-microphone-sleva-d5352364.htm?o=10

Pokud ti jde o kvalitu zvuku / zpracování tak nic lepšího než ATH-AVC500 neseženeš,jestli chceš vícekanálovej zvuk tak ty vícekanálový Kingstony klidně,ale upozorňuju že ten mikrofon odchází celkem často když projedeš fora.(jinak Kingston zas žádná ex značka není a už vůbec ne vs Audio technica)

Strašně nad tím váhám :D. Přeci jen ten design není pro mě co by mě na první pohled lákalo. K tomu vůbec je neznám, nikdo nedoporučoval doteď. No je to sakra těžké se rozhodnout. A bral bych je klidně hned, protože ti důvěřuji a věřím že jsou dobré.. ale fakt pro mě je hodně problém ten microfon. Opravdu nevím, který bych si poté pořidil.

Lákají velmi moc.. jen ta frekvence je hodně lákavá..

akorát ten microfon strašně si jsem s tím nejistý jak to nakonec bude, protože jakej si vzít..
https://www.alza.cz/trust-lava-usb-clip-on-microphone-sleva-d5352364.htm?o=10 nad tím jsem přemášlel a prostě jako bylo by asi fajn.. hold bych musel třeba já nevím nosit při hraní košili. Nevím jaký microfon si vzít, když stolní bude stát vedle mě a to mi nebude rozumět. Mám tu jeden a prostě není to dobré a před sebou ho mít nemohu

Edit.
Nooo tak právě se mi podařilo nějakým způsobem to opravit a zas funguje.. Nevím jak jsem to opravil, ale funguje to.. vytahnul jsem to z připojného kabelu USB (HW) a dal to zpět a najednou jede..
K tomu mě tak trošku znovu došlo.. mám možnost připojení jacku.. ale jelikož to ma aj mic tak prostě to musim mít na USB.. a sice tam je nějaká ta rozdvojka aby to sedlo do mic aj do sluchatek.. ale tak trochu to nejde dát do PC, protože je to od sebe moc daleko u PC a to co je v krabici je moc "krátké" :D.