Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi "nehrají" sluchátka s bluetooth typ ZK-S8?

Našel jsem bluetooth sluchátka ZK-08, v podstatě shodná se sluchátky ZK-S9 uvedenými v odkazu. Po jejich nabití a spárování s mobilem Acer Liquid Z410 se bez problémů připojila. Při zapnutí a vypnutí, případně při zesilování a zeslabování se v nich ozývá pípání. Při kontrole spojení na SmPh v sekci připojení BT je uvedeno "připojeno". Ale zvuk z mobilu se do nich nedostává a SmPh sále "hraje" na repro.
Verze BT ve sluchátkách by měla být 3.0 a v SmPh asi 4.0.
Pokud připojuji třeba sluchátko BT S530, tak po jeho zapnutí a připojení dojde k vypnutí repra u SmPh a zvuk jde do sluchátka.
Vyzkoušel už jsem všechno, ale stále nic. Čím by to mohlo být?
https://www.depagelectronics.cz/p/1634/zk-s9-bluetooth-sportovni-sluchatka

V smartphone ked stiahnes zvrchu listu alebo v nastaveniach bluetooth nemas nahodou polozku kde sa voli kam ide zvuk? Moj samsung to ma. To ze je spraovane BT zariadenie este neznamena ze tam telefon musi aj posielat zvuk, da sa volit kam telefon posiela zvuk.