Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání čipu TPM (Windows Defender)

Ahoj,
Nedávno mi Windows Defender oznámil chybu s procesorem zabezpečení, přesněji "Resetujte procesor zabezpečení, aby se vyřešili problémy s funkčností." Resetoval (vymazal) jsem tedy čip TPM, ale po potvrzení vymazání (asi v biosu, nejsem expert :D) sem se po přihlášení do Windowsu dozvěděl, že problémy přetrvávají. Toto jsem tedy udělal asi 3x a stále nic. Dnes jsem to po delší době zkusil znovu a furt se nic nevyřešilo. Nevím jestli tím pomůžu, ale zde jsou shromážděné protokoly: http://leteckaposta.cz/405005689 . Budu rád, když mi někdo poradí, díky!

Pripadne mozno mu vadi ze neni v biose poriadne povoleny, tak si skus najst v biose sekciu o TCG (alebo security alebo trusted cosi) a povolit tam to device uplne (tam sa da zvycajne aj zmazat (clear) to je to co po tebe ta vec chce)