Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black Screen of Death?

Zdravím. Včera jsem hrál hru, najednou se zasekla, tak jsem restartoval notebook. Když naběhl, sekal se a Microsoft Security Essentials bylo vypnuté z nejakého důvodu. Řekl jsem si, že se něco špatně načetlo, tak jsem zvolil další restart po kterém jsem to již nezapl.
Když dám běžný způsob zapnutí, je tam dlouho Počkejte prosím... poté Vítejte... a po tom tam naběhlo Vzdálené povolání se nezdařilo (nevím už přesně) a pak okénko k přihlášení a tam mi napsalo že není přístup k RPC serveru.
Zkoušel jsem obnovit notebook skrze Advanced Boot Options, ale nezdařilo se nic z toho, bohužel nemám zálohu, jsem idiot a na to se doplácí. V bezpečném módu je to velice podobné, nedostanu se prostě a jednoduše na plochu.
Předpokládám že to je nějaký malware, i když netuším jak by se tam dostal.
Mohu něco dělat?
Windows 7 Professional

Pouzi obnovu na vyrobny stav ktoru pripravil vyrobca notebooku. Spusta sa to spravnou klavesou zavislou od vyrobcu.
(... dalsia moznost je potom nainstalit rucne W7 z instalacky a ovladace z webu vyrobcu)

Nabuduce skus neinstalovat ilegal SW. Ale moze to byt aj HW zavada.