Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ps4 nebo novou grafickou kartu

Zdravím potřeboval bych pomoct jestli mám koupit konzoli ps4 nebo novou grafickou kartu ,současná odešla právě mám dilema jestli se vyplatí koupit do starší pc sestavy koupit novou gk sestava je stará 3 a půl roku tady je info o pc:intel core i7 4770 3,4ghz mb:msi z97 pc mate , gpu:msi gtx 770 2gb 256bit gddr5 ,ram hyperx fury 8gb 1600 mhz ddr3 , zdroj fortron 600w pfc atx ,pevný disk wd blue 1tb,ssd kingston 120gb v300 os windows 8.1 64bit o grafice jsem uvažoval o téhle ,Ale jestli ji nebude brzdit procesor https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-1060-dual-gtx1060-o6g-6gb-gddr5/195165/produkt a nebo rovnou na hry ps4? Rozpočet mám od 7000 do 7850 díky moc za pomoc

Tak to neposoudím, ale rozdíl ve hrách ceně je pár stovek (neberu hned novinky ,ale po delší době kdy ceny spadnou dolů) a kdo kupuje konzole tak stejně koupí pár titulů a stačí mu to (jinak si to i půjčujou mezi sebou když si hru třeba nehraje),taky nehraju na Pc všechno.Známej kupoval nějakej za 6000Kč + - pár her dostal zdarma a tituly co chce koupí a když to přeženu je ca na 15 i s XBoxem a vystačí mu to hodně dlouho ,kdežto upgrade by ho vyšel ca 25000Kč no a na to každej nemá.(pro Pc je jasně to crackování kdy novej titul je možný hrát ihned kdežto na konzoli to teď nejde snad jak to bylo možný dřív)