Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení multimediálního centra k TV

Zdravím,
Před pár dny jsme si koupili novou Samsung TV Samsung UE65MU6452, ale mám problém s připojením přes HDMI. Chci připojit multimediální centrum TVix M 7000 a televize mi píše, že ho nedokáže rozpoznat.. nemáte někdo radu čím to může být? Už jsme vyzkoušeli více kabelů, jednou to šlo ale hned to zmizelo.. Opravdu nevím co s tím, na staré TV to normálně fungovalo.
Předem díky za rady.

HDMI je len na prenos obrazovej a zvukovej informacie, a len jednym smerom, nic viac (zpetne audio teraz zamlcim je to nepodstatne). TV cez HDMI kabel nic nepoze "rozpoznat".

Strcis HDMI kabel v ktorom je nejaky signal (trebars zo zapnuteho a spravne nastaveneho STB alebo "centra") do TV do nejakeho konektora HDMIcislo a na TV ovladaci sa zmackne tlacitko SOURCE a vybere s prislusny vstup HDMIcislo.
(... a ked potom vidis len ciernu obrazovku alebo pise no signal, tak skusis restartovat to centrum nech zdetekuje pripojene hdmi a pusti do neho nejaky obraz)