Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iOS 12 beta

Ahojte, je beta iOS 12 plnohodnotná, alebo tam ešte niečo pridajú čo by malo byt na iOS 12 ? Čo sa týka noviniek ? A ako ste spokojný ?

Změna kategorie, původně: Software (host)

žiadna preengineering prerelease,alpha,beta program nieje plnohodnotný,ale len v testovacej verzii určenej v prvom rade pre vývojárov a beta testerov,ktorí hlásia prípadné problémy so stabilitou a kompatibilitou a mnohí ich aj riešia ,aby sa vychytali všetky velké a zistené muchy pred tým,než sa medzi obyčajných ludí pustí finálna verzia......čo sa pridá a vypustí vo finálnej verzii rozhodne apple na základe vyriešených a nevyriešených chýb,ktoré sa objavia v testovacích neverejných a verejných beta verziách.....