Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit program ve Win10

Zdravim, chci se zeptat, nainstaloval jsem si program od gopro QUIK https://shop.gopro.com/EMEA/softwareandapp/quik-%7C-desktop/Quik-Desktop.html# , ale bohuzel nejde spustit, mam win 10, vsechny minimalni pozadavky notebook splnuje (je to herni) , nainstaluji klasicky do c:/program files/gopro , spustim ale nic se nedeje, dal jsem i otevrit jako spravce, stale bez vysledku. Zkousel jsem i spustit pro kompatilibitu win vista, 7, 8 a nic.. Docela rad bych to rozjel. S win10 zacinam, je tu nejaka funkce ktera to muze blokovat? Ve spravce uloh se objevi jen tohle [82921-vystrizek-jpg ] moc diky moc za pomoc

A co sa teda stane ked ho spustis?
Mas aktualnu verziu programu a nie nejaku staru?

(ked program nefunguje tak je zle naprogramovany, a hadat co mu chyba je vestenie, ak nic nevypise.)
P.S> googli si nazov toho programu a slovo windows 10

Pamatuj si základní programátorskou radu: "Když selžou všechny pokusy, podívej se do příručky!".
Klikl jsem na ten odkaz v otázce, a čtu. Hned v druhé odrážce vidím:

* Automatically import1 your photos and videos

Důležitá je tam ta jednička (je psána jako horní index), takže hledám vysvětlivku s číslem "1". Je samozřejmě úplně na konci stránky:

1 Automatic import requires that you connect your GoPro camera to a computer via USB or insert your SD card using a card reader.

Takže ano - musíš mít připojenou GoPro kameru nebo vloženou SD kartu z kamery ve čtečce.

Ja si to nemysim. Ten program podla mna spusti ten proces furt, ci kamera je alebo ne, a potom sa chce spustit ale nieco sa posere takze dotazovatel vidi len ten proces. To este nic neznamena. Ale ok nech skusi pripojit kameru, ja som ten kram neprogramoval tak to nemozem vediet (je mozne ze to je "vyskakovaci" program len ked sa strci kamera do PC, nehadam sa)

Muzes zkusit po instalaci vypnou a zapnout PC a program spustit znovu ? Jestli s tim nehnes, tak zkus vytvorit nového uzivatele bez uctu Microsoft (nezabere to vic jak 1-2 minuty) a zkus ten program nainstalovat a spustit tam (pod tim druhym uctem)
* Zkousel jsem ho spustit na mém PC, funguje normalne, nebo zkousel jsem to jen po vyplnovani udaju, ale spusit jde, proto myslim ze na novém uctu fungovat bude a posune nas dal..
.

VYRESENO!!! zalozit druhy uzivatelsky ucet....Dnes jsem resil pul dne... vyzkouseno vse... 10x nainstalovano, 10x vse aktualizovano,10x kontrola vsech verzi vseho mozneho, zmena nazvu profilu... kamera pripojenam, odpojena... atd atd... vyzkousel jsem vse co jsem kde docetl... Nakonec jsem musel zalozit druhy uzivatelsky ucet (nazval jsem ho GoPro) a tam to funguje v puvodni stale nejde spustit... tak nakonec jednoche reseni...