Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přihlášení na messenger bez účtu na facebooku

Dobrý den,

Včera jsem si koupil nový telefon a stáhl jsem si messenger. Po zadání telefonního čísla mi to napíše, že jsem byl moc rychlý a dál mě to nepustí. Měl někdo stejný problém a povedlo se mu ho vyřešit?

Koukal jsem i na nějaké diskuze ohledně tohoto problému, ale nikde jsem nenašel řešení.

Děkuji za Vaše rady.

jaky messenger si si stiahol? messengerov je vela.
kam si zadaval telefooni cislo a preco?
co ti to vypisalo naozaj?

Facebook messenger sa neda pouzivat bez uctu na facebooku. Mozes pouzit whatsapp alebo viber, podla toho co pouziva ten komu chces pisat. Ked pouziva len facebook, budes si muset urobit konto na facebook.