Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhledávání zadaných klíčových slov a řetězců na konkrétně zadané webové adrese

Dobrý den, prosím o doporučení programu na vyhledávání zadaných klíčových slov a řetězců na konkrétně zadané webové adrese v souladu se syntaxí vyhledávače Google.

NÁZORNÝ PŘÍKLAD
Do vyhledávače Google zadám:
site:svetmotoru.auto.cz "LPG"
Výsledkem je seznam všech nalezených adres stránek na kterých se na webu www.svetmotoru.auto.cz vyskytuje nalezené klíčové slovo LPG.
Následně však musím odkazy v prohlížeči ručně otevírat a procházet. To je pracné, časově náročné a zase musím na konkrétních otevřených stránkách ručně vyhledávat klíčové slovo "LPG" přes funkci vyhledávání Ctrl+F.

CO POTŘEBUJI
Výše uvedené úkony potřebuji mít zautomatizované programem který hledám (klidně zaplatím za licenci). Představuji si to tak, že program automaticky otevře např. prvních 10, 20, 50, 100 stránek (dle volby uživatele) a žlutou barvou (zvýrazňovačem) v nich zvýrazní řetězec znaků LPG. Je mi jasné, že pokud takový progrma existuje, tak pravděpodobně bude načítat webové stránky sám do sebe, což ničemu nevadí, ale domnívám se, že to tak být nemusí.

Předem děkuji všem, kteří se věnovali čas pečlivému pročtení zadání dotazu, pochopení a pomohli mi.

co takhle zkusit zautomatizovat takový úkon přes existující program. AutoHotkey znám a mám s ním dobrou zkušenost...
https://windowsreport.com/automate-pc-tasks/
Znamená to, že spustíte program a windws kurzor se pohne na definovanou pozici a tam klikne, na otevřené stránce vyhledá klíčové slovo, vrátí se zpět na TAB1 v prohlížeči, klikne na druhý link a vše se opakuje...

edit: pardon, má zkušenost je s AutoIT
https://en.wikipedia.org/wiki/AutoIt

Děkuji za reakci a velmi dobrý nápad. Není příliš v mých schopnostech a znalostech toto zrealizovat. Navržené však nezamítám. Možná by mi mohlo stačit dát menší spolupráci a postrčit mě do začátku. Je vcelku jedno v jakém programu makro vznikne.