Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr reproduktorů k pc

zdravím potreboval bych poradit ohledne repro mam vyhlídlé Logitech Z537,Logitech Z623 2.1,Trust GXT 638 2.1 Console,Trust Titan 2.1 Bluetooth..... Ktere by byly nejlepší volba?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

těm 3" se v každém případě vyhni, jako ozvučení pc ti stačit nebudou.

řešení 2.1 má výhodu v tom, že drahý 5" basák je tam jen 1x, čili za zbytek peněz by mohly být ty výškové satelity v lepším provedení než plastový odpad.
2.0 zas vypadají líp a když je na ně místo...
(když není, dají se vzít 4", ale bude tě furt mrzet, žes nenašetřil víc)

samozřejmě u odkazového prodejce muziker žádný "trus" nenajdeš, odpad nevedou.

Ono hrozne zalezi na tom, co si od toho slibujes.

Jestli jsi muzikant nebo muzikalni typ, tak bude mnohem lepsi, co ti tu radej, treba od sambilionka.

Jestli to chces na ozvuceni u her, tak vem cokoli od Logitechu.

Ja mam na chalupe tyhle: https://www.czc.cz/logitech-z213/154932/produkt

Taky to hraje dobre, tak bych pocital, ze ty drazsi budou jeste lepsi a zvladnou vyssi hlasitost, jestli ti jde o nejakej poradnej "sound".