Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vložení obrázků do wordu

Ahoj, prosím, potřeboval bych vložit asi 50 fotografií do wordu a vytisknout. Jde mi o to, když je tam vkládám po jedné, je jedna přes půlku stránky. Já bych pořeboval, aby na každé stránce byly 4. Ano mohu je postupně zmenšovat po vložení, ale myslím si, že to jde i tak, když je zkopíruji všechny najednou a vložím do wordu. Ale právě, když tohle udělám, mám na každé stránce zase jen 2 a ještě napřeskáčku. Mám je očíslované od jedničky, tak jak jsem je postupně stahoval. Jde to nějak? Díky

co chceš vytisknout si kopni do pomocného adresáře.
nějak si je přejmenuj/očísluj, ať jsou schrodingerovy kočičky setříděné podle tvého přání.

microsoft neumí dobře zacházet s grafikou, plete si rozměty i barevnou hloubku u různých formátů. wordu bude lepší se vyhnout.
nebo ty fotky předem zmenšit (irfan view apod): ve wordu s okraji se na a4 na výšku vejde obrázek o šířce cca 700-800px.
z foťáku mívají lidi i 5x větší. čili s tím monstrem se ve worku extrémně blbě manipuluje.
zmenšení myší přitom neznamená faktické zmenšení obrázku (dat).