Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 a výměna desky

Dobrý večer, mám dotaz - původně jsem měl na PC WIN 7 a ty jsem bezplatně upgradoval na WIN 10. Nyní musím vyměnit základní desku. Budu muset znovu nainstalovat původní WIN 7 a zase upgradovat na WIN 10?
Je bezplatný upgrade ještě možný?

Muzes rovnou instalovat Windows 10. Mozna budes muset provest aktivaci pres telefon. Jestli je to OEM pro konkretni pocitac, tak to jit nemusi vubec na nove desce. Nevim teda jak se k tomu momentalne Microsoft stavi, jestli to aktivuji i tak nebo ne.