Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s USB

mám problém s USB, když ho chci zkopírovat do počítače, slále mi piše nutné povolení správce. Bohužel jsem začátečník a nevím, jak USB povolit. Může mi prosím někdo poradit? děkuji

Živě si dovedu představit, jak ve Windows 7 budu muset 67x kliknout
do těžce vnořených nabídek, abych vytvořil Novou složku.
Dost mě dorazilo, když jsem si přečetl článek, jak vypnout UAC:
údajně stačí vlézt do Ovládacích panelů, zadat v Hledání UAC, pak už to jde.
Ještě tam byl klasický postup tak na 20 minut. Nedovedu si představit
nového usera, jak to hledá, když nic neslyšel o UAC.
Vono fest dobrá je i bublinková nápověda v XP, rád bych se dověděl o tom pánovi
něco víc, někdo to musel navrhnout a někdo schválit. Betonově to mají všichni v MS
zapnuté a nepoužívají XP Antispy. Tak už jsem se vykecal.