Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalovaný Windows

Dobrý den, nedávno (kvůli tomu že jsem idiot) se mi podařilo nainstalovat virus, který umožnil jeho vlastníkovi mi sebrat Ethereum a pokusil se i o krádež v podobě nákupu na g2a s mojí kartou (na mým g2a). Naštěstí mi z účtu nic nevzal a žádný email, účet nebyl odcizen. Pouze 0.14 ETH které si poslal na svojí ETH peněženku. Rozhodl jsem se celý windows smazat (přeinstalovat- tovární nastavení bez mých dat). Je zde možnost že po továrním nastavení někde tento virus "číhá"? Děkuji za pomoc.

Možné to sice je, ale dost nepravděpodobné. Autoři malwaru už dávno přišli na to, že nemá moc smysl vymýšlet složité techniky, jak se dostat do počítačů a jak se tam skrýt. Uživatelé si je tam rádi a ochotně pouštějí sami.