Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DirectX problém

Zdravím,

Zformátoval jsem disky, předělal Windows (10), nainstaloval ovladače na grafiku a ejhle... když se snažím spustit hru ze steamu, tak mi nabíhá instalace directx, ale nic se nestane.

Zkoušel jsem je stáhnout zvlášť, ale měly by být součástí windows, dokonce mi to v informacích píše, že tu mám verzi 12, ale stejně mi nic spustit nejde.

Je tu někdo, kdo by dokázal problém najít a pomoct mi ho odstranit?

když se snažím spustit hru ze steamu, tak mi nabíhá instalace directx, ale nic se nestane.

- Jestli spustit jde, tak to ignoruj.
* Popripade, DirectX z instalacni slozky smazej. Co se deje, je ze hra pri spusteni pres fonfiguracni soubor, hleda v instalacni slozce (ve hre) instalacni soubor ktery spusti (neni potreba) Proto muzes zkusit DirectX (ve hre, ne systému) smazat, co se bude dit, nebo upravit .conf aby DirectX vubec neinstaloval (aby nebyla provedena verifikace), ale to by mohlo byt slozitejsi a kazda ha to muze mit jinak.

- Jinak viz vyse Lukas, aktualizuj dosavadni DirectX .