Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výrobca set top boxu

Zdravím ľudia. Kúpil som nedávno novú TV LG UHD TV 4K 49". Od providera RadioLAN máme set top box ktorý robili pravdepodobne špeci pre nich SetTopBox Mini 3S: NavodSTB.pdf. K TV mám Magic remote lg-AN-MR18BA-magic-remote-control ktorý dokáže súčasne ovládať STB aj TV ak si to správne nastavíte, no počas toho musíte zvoliť výrobcu STB, ktorý je pre mňa veľkou záhadou. Postup je podrobne popísaný tu how-to-control-your-cable-satellite-or-u-verse-tv-set-top-box-from-your-lg-oled-tv. Skúšal som zvoliť neznámeho výrobcu, Motorola, Samsung atd atd (všetkých veľkých výrobcov) no počas testu ovládača ani jeden nereagoval. Dokážete mi niekto povedať kto je výrobca, príp. ako by som to zistil?

reálneho výrobcu zistíš podla FCC čísla pokial ho niekde na sebe,krabici alebo v manuáli má,pokial nie,tak u OEM výrobku pre Antik bude prakticky nemožné identifikovať skutočného výrobcu,tam to môže byť rovnaký výrobca,čo sem dodáva amiko/alma/akai/kaon/zirkon alebo optibox/fergusson stb boxy.....

Za 4 dny bys už měl dávno vyzkoušené všechny typy z nabídky,i když je jich tam pár stovek.Já mám taky STB Arris,který v seznamu je,ale spárovat nešel.Tak jsem zkoušel dál a asi na 10.pokus našel jiný typ,na který to funguje.Vyzkoušet jednu nabídku trvá cca 30 vteřin,pak zpět a další.Když budeš mít štěstí,něco snad najdeš.