Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače

Jednou sousedi vyhodili nečekaně pojistky když byl PC zapnutý. Samozřejmě se ihned vypl a zapl. Po zapnutí je rozlišení jako kdyby ovladače nebyli nainstalovány, při čisté instalaci se vypne monitor a instalace pravděpodobně neproběhne uspesne, normálně instalace nic nemění. Grafika=Nvidia GeForce GT 740.
Nevíte čím by to mohlo být ?

Po nahození jističe začne jít proud, to není nic mimořádného a mají to tak všichni. Když je v BIOSu nastavené, aby se počítač po obnovení napájení zapnul, zapne se. Opět žádná anomálie. Můžeš se podívat ve Správci zařízení, zda a jaký ovladač je nainstalovaný stejně jako si přečíst, jaké rozlišení používáš a jaká máš k dispozici.