Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty notebooku

Dobrý večer, po dlhej dobe som o5 zapol svoj notebook, no zaskočili ma jeho teploty. Beží iba opera a windows update. Tie teploty su v pohode, alebo je niečo zle?? Minulý rok som menil teplovodivu pastu a všetko bolo predtým v pohode..
Naposledy bol nainštalovaný nový windows 7, no potom notebook dlho stál. Vopred vdaka :)

Nebudem zakladat nové téma, opýtam sa rovno tu. Prestali mi fungovat zadávanie mekčena a dlžna cez to tlačítko nalavo od backspace. Funguju mi iba tie horné tlačítka. Dočítal som sa na nete že to môže spôsobovat vírus, no preskenoval som celý notebook a vírusy som vymazal. Prvé písmeno mi dalo dlžen, no na druhé už nie. Vírus by už nemal byt žiadny. Kde mohla nastat chyba ?? :)