Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatic Repair couldn't repair your PC in Windows 10

Ahoj, potřebovala bych poradit. Synův počítač se dostal na obrazovku, kde se zobrazuje, co je uvedeno v nadpise. Zkoušeli jsme rady, co jsem našla na internetu, ale nic nefunguje, přijde mi, že nemůžeme dostat notebook do safe modu. Zkoušeli jsme vypínání a F8, zkoušeli jsme přes advanced options, ale nic. Poradíte, co by pomohlo? Moc díky

Stiahnúť na funkčnej PC mašine zo stránky MS originál ISO W10 (podľa verzie a edície na pokazenej mašine).

Vyrobiť z ISO W10 na fleške (USB) bútovacie médium.

Nabútovať z flešky ISO W10 "pokazený systém" a riadiť sa pokynmi na monitore.

Napríklad: Nainštalovať OS so zachovaním údajov, SW a osobných nastavení.

Mal by sa pôvodný systém iba "prešrotovať", 3x automaticky za sebou reštartovať pričom sa opravia chybné Registre, knihovne, inf, systémové súbory, GUI, apod.

Neprídeš o osobné dáta, nastavenia ioniek, zástupcov, ani o SW.

Akurát sa vyrazí z OS nekompatibilný SW, kadejaké šmejdy z radov AV apod. neplecha.

Binec, pošahané torzá zo systému za zhromaždia do zložky; Windows.OLD.