Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova dat z SD karty

dobry den,

ze dne na den se mi v android telefonu objevilo, ze microSD karta potrebuje preformatovat, telefon mi ji od te doby uz neprecte..
dal jsem ji tedy do adapteru a do pocitace, karta se nacte ale ne vsechny soubory se dokazi prekopirovat jinam..
zvladne nejaky program opravit kartu tak, abych neprisel o data?

dekuji za odpoved

Můžeš to zkusit. Jak psal ale mif, není to HDD. Třeba někdo šikovný se ale najde. Když už tak ale nečekej, že z toho vytáhneš vše (jestli vůbec něco). SD karty jsou spotřební zboží, každý kloudný člověk by měl SD kartu po pár letech radši vyhodit a koupit novou než riskovat, že se jednoho dne sama podělá.

Utrpět ztrátu dat a ještě to médium dovést do zformátovaného stavu?
Jste si vůbec vědomý skutečnosti, že jste tomu ublížil ještě více?
To nebylo vůbec rozumné. Proč nebyla vyhotovena bitová kopie na které proběhly testy?
Pokud je zájem, tak se můžu pokusit o záchranu dat. Případný kontakt na 5491@centrum.cz