Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP LaserJet 1012 vs. Windows Vista

Zdravím, podařilo se někomu rozchodit pod Vistama tiskárnu HP LaserJet 1012?
Mně se to nakonec povedlo tak, že jsem ve Windows Vista ručně nainstaloval tiskárnu HP LaserJet 1015. Tiskne, ale nevyužije všechny možnosti. Narazil jsem např. na to, že nemohu tisknout oboustranně, tiskárna mi prostě nedá čas na to, abych listy otočil a ani netiskne v tomto případě ob stránku. Ve WinXP tiskárna fungovala dobře.
Je tu někdo s podobným problémem?

Také jsem se po ovladačích sháněl. Zeptal jsem se přímo u HP a dostalo se mi následující odpovědi:

... k Vasemu pozadavku zadne ovladace ani jine reseni nabidnout nemuzeme, jelikoz tiskarny HP LaserJet 1012, bohuzel nemaji resenu podporu pro OS Windows Vista.
Stavajici ovladace nejsou pro Windows Vista urceny a pripadne rozsireni o podporu teto verze OS nemame vyvojovou divizi HP potvrzeno.
Pro pripadne dalsi informace kontaktujte prosim zakaznicke centrum HP na telefonnim cisle CR +420-261 307 310 / SK +420-268 208 080.
S pozdravem
Technicka podpora Hewlett Packard