Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde monitor

Ahoj pár dní nazpět jsem tu byl kvůli problému s Windousem ,no pro změnu mě dnes stávkuje jeden monitor :D je normál zapojen v elektrice,kabely jsou na max dotažené .Dvi-d (bílí) kabel mam v základovce spolu s D-Sub(Modrý).Druhý monitor mam zapojení skrze grafiku.

Monitor:Lg Faltron Wide

není možné že je špatná základovka ? ale to by zase nejel pc čím to může být ?

díky za odpovědi
Sargon
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To je ale vcelku normální stav - vidí port, připojí kabel, ale principy fungování nejsou tak triviální, a hlavně je nikdo nikomu násilím netluče do hlav, takže Běžný Franta Uživatel může být zmaten tím, že chce něco z jeho pohledu logického, ale z hlediska technologického už to taková prcka není ;-).