Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké RAMky?

Ahoj stavím počítač a zjistil jsem že má základová deska nepodporuje DDR3 a tak narychlo hledám RAM DDR4. Nevíte někdo o nějakých za slušnou cenu ? mam to na hry

Bylo by lepší napsat, jaké máš veškeré komponenty, protože jestli nepoznáš, že deska má sloty pro DDR4 tak hrozí, že bude i víc nekompatibilních komponentů.
Jestli to psát nechceš, nevadí, ale RAMky vyber ze seznamu podporovaných na webu výrobce desky.