Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Třídič souborů

Ahoj kucí, hledám nějaký dobrý SW na třídení souborů podle názvů a podle přípon. (Pro Fallena, ano Google funguje i dnes, na Googlu jsem ale nic ideálního nenašel)
Co od SW čekám:
- freeware/placený (ale nehodlám za to dávat 2 tisíce)
- třídění souborů podle přípon
- třídění souborů podle názvů
- bez Adware (takže něco oficiálního a ne appku z Horní dolní s 10 stáhnutími)
- bez nadměrné zátěže počítače na pozadí (chci to pro starší PC, který sice výkon má ale dělám na něm pracovně a mám tam pootvíraných X appek)
- ideálně aby měl refresh time (aby zkontroloval mnou označené složky např. každých 30 min. nebo vždy když stáhnu nějaký soubor či se pozmění soubor ve složkách)

Díky za všechny tipy :) Nechť vás provází síla.

Řešení:

Krásný, ta appka je ale programovatelná a vypadá to, že toho spíš víc může umět než umí. Nebudu platit za nehotový produkt. Nahoře jsou mé podmínky a to tento program rozhodně nesplňuje. Je sice hezké, že si tam X věcí můžu dodělat sám, to mi je ale k ničemu když na to nemám čas :) Ale díky.

Ano, splňuje, ale až když si to sám nascriptuješ. Toho bych možná i schopen byl ale chtějí 40€ za plnou verzi a v základu to neumí skoro nic? Celkem ostuda. Nehledě na to, že na patlání se se scripty fakt čas nemám Google mi našel jen sr**dy toho nejvyššího kalibru. (Byl jackpot když ten program vůbec splňoval alespoň 2 výše uvedené podmínky)

Refreshne se složka (buď díky programu nebo přidáním/pozměněním souboru v složce) a program automaticky rozřadí soubory v této složce podle přípony nebo názvu do dalších určených složek aniž bych to musel dělat ručně.