Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto WoW _milion+ , okna padaj do listy

cau mam novej komp kterej uz pouzivli? mam problem-- mam rovnou koupit origo wokna?
protoze se mi hry ale prohlizec ne, konkretne sledovano na l4dead a wow schazujou na listu, chci hrat jen wow, ale vlastne net se mi schazuje taky .. ted mi doslo proc kdyz tohle pisu vypadava kurzor. chtel sem jit n cigo kamo
ale vygooglil sem svuj problem a pod prvnim odkazem bylo neco o warezu a jakoze proto to pada do voken dalsi nazor byl viry., takze to tak bude protoze jen login page do game coz uz je samo game mi pvcer nepadalo, teda az potom co avast nasel jeden vir.. tk ho dal do trezoru a kamo pak to do oken nepadalo, vlastne vcera vecer to uz nepdalo a ted pridu z prace a pada no-- mimochodem sou to deset let stry iso soubory na wow, ale wotlk uz je syetupExe soubor a to mi haze chybu o streamingu a to mimochdem je pro problem spatne nastaveneho wifi routeru nebo co to je ta antena na cipu jak das do veze.. no takze kdyz stahuju az cata, musim stahovt predesle datadisky? hodite cata iso? nebo i wotlk iso? no asi zacnu tim ze to projedu spybotem esetem a tim avastem, mimochodem avast vypisuje docela chyby v registru, neznam.. .. no ale ja wow nehrl sto let vole zavislej jak kmo nepochopis ted doveuzu kompa a von nejde to me odpal du na to cigo, kdyby nekdo chtel koukat na obzaky mam screen avastu registru ale dava to i jiny cerveny vysledky, microsoft security co tam byl nenasel po sto hodinach nic a kamo pak sem ho odinstlovl abych naistloval spybot nebo eset a normalne koukam ze se na plose objevi avast ikona, taky sem zkousel instlovat spybot ale kmo to je kolem se ninstaluje miliarda jinych veci a taky z deamonem se nainstalovala opera lol mimochodem deamon nejde bez netu ani nainstalovat lol a kamo jeste tplink s co je download z webu kterej je napsanej v navodu z krabice nesel uinstal. lol. total uinstal to smazal .. takze ja se asi kouknu do treozoru na ten vir nebo jestli tam bude vysledek vcerejsiho testu po ktrem se uveznil nejaky winhovno soubor kdyz to pak nepadalo to jako utek du na to cigo, kokot mi prodal sunku jo?

Zeptej se znovu a jako člověk se vzděláním. Takto ne. (Prasak)

5gb nepotrebnych souboru mi nahlasil avast,
win restore points 4.97gb 10souboru
win log files 384 souboru 45mb
a dalsich 9 drobnosti

to co sem ulovil vcera do trezoru pocemz to prestalo padat
je asi soubor emOO2_64.dll.raw hrozbou Win32:Nimda-O[Drp]

mimochodem karla si pamatuju kdyz mi tu radil 7 let back

mam z tak staryho nb asusa n60dp cd s oknama co na tom asi nejak byly muzu je nahrat na to moje? PD
ale kamo je to zly nemuzu na wow
taky sem zkousel instalovat eset kterou sem instalaci zrusil asi na druhy next a ted mi pri nabihani kompa naskoci eset lol