Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr monitoru

Zdravím,

mám 1070 a vybírám si k ní monitor NA HRY. Chci určitě 144 hz, ale nevím jestli TN panel s G-Sync anebo VA panel bez G-Sync. Dále nevím jestli 24" anebo 27", každopádně jsem četl, že 27" už je na FHD moc, že by to nebylo hezké. Budget je cca 15k, ale zároveň nechci vrazit do monitoru tolik peněz. Takže ideálně něco okolo 10k.
Nejčastěji hraji asi PUBG, WoWko, ale rád si zahraji i strategie.
Někdo nějaké osobní doporučení? Popř. radu jak vybrat správný monitor?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Řešení:

Taky mam v jednom PC GTX@1070 pripojenou na 1440p@120Hz a problém jsem nikdy nemel. (pak ja pouzivam V|G|F-Sync a frames zamykam, nehonim FPS)
* Zvladna i s rozumnym nastaveni 4K al zde bych doporuil alespon 6C|6TH CPU..

- Je jedno jestli 8350 nebo 8370 (navíc tyto CPu maji identycky vyon).
- Neni tak dlouho, jsem delal test techto procesoru tak i poslednich zakladnich desek které byly pro AM3+ udelany. U osazeni vykonych grafickych karet se ty FPS uz skoro nehli.
* Jednu mam jeste nastole.
[82953-fxp1-png]
+ zakladni testované zakladni desky :

[82954-wp-20170408-21-26-44-pro-201-jpg]

PS : Pardon, jo tak, zemas Intel i3 ne AMD FX je tak ? (mea culpa)
- i3-8350k je vykoné CPU i kdyz nese oznaceni i3 GTX@1070 utahne, ale nic vykonejsiho bych neosazoval, bylo by to zbytecné.
* Na tvém miste, jestli hledas FPS, bych zustal u FHD@1080p kde se s GTX@1070 pres tech 80-90- 100 FPS mozna (dle hry) i dostanes. Ale QHD bych se nebal, navíc na strategie jsou "27" VA viz Sambi paradni..

27" a 32" je rozdíl nějákých 20cm :D to už je opravdu macek. Ano vypadá hezky, ale peníze budou až příští týden, tak aby vůbec byl za tuhle cenu :). Každopádně je jedno jaký monitor (jestli MSI, AOC, ASUS nebo samsung...) vyberu? třeba tenhle MSI: https://www.czc.cz/msi-gaming-optix-mag27cq-led-monitor-27/228475/produkt
Chci mít víc možností na výběr, až na to přijde.