Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4K Karta

Cau mozem sa tu opytat?
mam tuto kameru Sony FDR-AX53
bude stacit tato karta bude to stihat? Paměťová karta Kingston SDHC 32GB UHS-I U1 (90R/45W) (SDA10/32GB) + Doprava zdarma
neviete?

za tuto kartu nedat více než 200 Kč. ( ani takovou bych si nekoupil, protože 45 write speed je bída), karty s rychlostí zápisu do 50MBps jsou nižší třída než s vyšší rychlostí (mám Samsung Pro (64GB:800, 2 roky, než cena poklesla na 600Kč a Transcend 633x Ultimate 32 GB za 250)

PS: teoreticky by rychlosti zápisu by měly bohatě stačit , i kdyby video mělo 100MBps jak je psáno (= 12.5 MBps). Ale samozřejmě volím to nejrychlejší. Bohužel v praxi foťáky a některé kamery jsou vybíravé. Druhý problém je, že použití microSD+ redukce způsobuje problémyněkdy (karta se nehlásí, pomalé čtení, pomalý zápis, chyby při zápisu, hláška že karta je nepoužitelná, požadavek na znovuzásun)