Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renovace PC

Zdravím všechny. Chtěl bych si dát novou desku procesor a ramky do PC. Měl bych představu o tomhle,ale potřeboval bych poradit, zda je to dobrá volba nebo co naopak změnit.Chci se vlezt tak do 9500,-Kč.
Deska - Gigabyte B 250M -DS3H Intel B250
Procesor- Intel Core i5 8400 Box 6jádro
Ram- Hyper X Fury 2x 4GB DDR4

Zdroj mám a grafickou kartu mám Geforce GTX1050 OC 2GB DDR5

Moc děkuji všem za rady

Ale no tak dal jsem to od boku jsou snad levnější chladiče srovnatelný s Ryzenem (a jinak ten BOX Inteláckej ten CPU uchladí taky v pohodě když jsme u toho) takže cena stejná,AMD a upgrade skončí taky s příchodem DDR5 tj 2020 ,6 jader snad na něco nestačí ve hrách když nepracuješ s videem?Nebo opět stará písnička čím vīc jader tím víc Addidas? :-)