Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se teď koupit iPhone 8?

Zdravím vás pánové (dámy),

již pár let mám v plánu si pořídit nový telefon a rozhodla jsem se pro iPhone. Podle internetů by měl brzy Apple přijít s nějakou novou generací nebo co, a tak by mě zajímalo, jestli má cenu i teď koupit iPhone 8, nebo počkat, jestli nějak zásadně zlevní (o tři tisíce a víc) po vydání nové generace?

Díky za vaše postřehy.

To záleží na tvé peněžence, "chtíči", potřebách a preferencích, každý to má jinak.

Čistě za mě: neoplatí, ani 8, ani 9. Já měl dlouhé roky Aligátora, ale musel jsem si pořídit dvojsimkový telefon, který funguje i mimo Evropu, tak jsem si pořídil čínský androjďácký dotykáč s GPS za tisícovku a něco. Víc nepotřebuji :-p Zadarmo bych ale iPhone bral.

Já bych se na iPhone vykašlal. Za ten poměr cena X výkon X funkce to nestojí. První generace iPhonu byly revoluční, teď už to je spíš drahá frajeřinka o ničem, protože konkurence toho nabízí více za méně peněz.

To je si myslím takový ten hraniční model cca. Nevím, na mě to fakt nepůsobí dnes už dobře. Dřív iPhone znamenal kvalitu za ty peníze (což se dá o modelu 4 říct s klidnou duší). Dnes to je jen o tom, jakému parchantovi to zadotovali rodiče nebo kdo si to koupil jen pro frajeřinky :) Na ten mobil mám ale jak jsem už psal jinde, radši gk než tohle.

Iphone SE je pravý ajfoun. Za tu cenu / luxusní provedení a velikost. Telefon ma být telefon a né 6ti palcové pádlo....

Iphone 8 se za tu cenu moc nevyplatí.

Jukni jak si vede prcek SE proti ostatním lodím , které stojí 2x více