Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Pečení Grafické karty v troubě"

Zdravím moje GPU mi začala házet artefakty už není v záruce tak jsem ji zkusil "upéct" viděl jsem to na youtube moc sem tomu nevěřil ale zkusil jsem to a zase funguje,tak bych se chtěl zaptat jak je to možné :-) děkuji

Pečením se trochu roztaví "pájka" na studených spojích, nastane lepší ("elektrický") kontakt.

Tos pekl doma v troubě? To musí být strašný smrad.. na pečínku bych se k tobě teď určitě nehrnul ;-)

---
Mám pocit, že takto řešil nejmenovaný prodejce kdysi mou reklamaci nVidia GTX 8800/640MB, dvakrát na reklamaci, vždy měsíc u nich, potřetí mi vrátili peníze a já si za polovinu koupil nV460…