Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě pc přes "Bazoš"

Zdravím,Už asi před 5 dny jsem tady dal jeden pc ale chtěl bych se ještě zeptat na tento.
Tento počítač někdo prodává na bazaru za 15000kč a chtěl bych se zeptat jestli utáhne všechny nejnovější hry a občasný edit a render videa a jestli to má velký vliv na to že už je použit a ještě jestli odpovídá poměru cena/výkon.

CPU: Intel core i7 4770s (3,1GHz - 3,9GHz)
GPU: ASUS TURBO-GTX1060-6G GDDR5 - na kartě se nikdy netěžilo, použiváno občasně na hry (Fortnite, GTA5 atd.)
HDD:WD Blue 1Tb 7200rpm
MB: MSI B85-g41 Pc mate
Ram:Kingston HyperX Fury Red DDR3 8GB
Skříň: Evolveo R04 černá s modrým podsvícením
Windows 10 64bit legální

Předem děkuju za všechny odpovědi.

Jako neviděl jsem od nich nikdy nic kvalitního co se týče elektroniky i když jim něco jakože funguje tak neumí k tomu udělat pořádně soft (set top boxy,multimediální centra,satelity),jako pravda na case se toho až tak pohnojit nedá krom hlavního panelu a těch točáků kterýma to osazujou.Jako Poláci dělaj dneska větší klumpy než originální Čína kde jde kvalita hodně nahoru značka neznačka.:-)

Vykašli se na PC z bazaru. Ten člověk moc dobře ví, proč to neprodá na komponenty... Bude tam něco vadného, něco nebude v richtigu. To si radši připlať za nový nebo si za tuhle cenovku kup slabší nový. Bazarové počítače odcházejí rychle a vždy jsou už po záruce. To že se na GK netěžilo ti řekne jen někdo s větší znalostí hardwaru po detailnějším zkoumání té karty, takže tomu bych taky nevěřil. Vážně se na to vykašli a kup si už něco složeného nebo si vytvoř novou diskuzi a my ti tu pomůžeme něco poskládat za nějakou cenu. Tohle by bylo pro tebe tak za rok akorát k pláči.

A proč to ten člověk prodává... jistě protože má dobré srdce nebo si chce pořídit něco "silnějšího" proto tohle neupgraduje, že? Bije to do očí :-) Z bazaru nebrat, je to o hubu. Ale jestli si myslíš opak, tak do toho jdi.