Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem i-phone v hajzlu

Teď mi spadl I-phone do záchodu když jsem byl na velké. Funguje bez problémů jediné co mi nejde je zvuk. I-phone mi hlásí že jsou v něm strčená sluchátka a hraje to zvuk na sluchátkách. Není třeba možné že se mi výkal dostal do jacku a I-phone si myslím že je tam sluchátko? Byl to jen zlomek vteřiny, ale nevím co s tím.

To by byl titulek do bulváru, upřímně jsem se zasmál :-D Kromě vyčištění si pak stáhni i nějaký sound tester, kam i nastavíš vývod zvuku.

Ty vole, když už nevíš co by, hoď jabko do hajzlu :-D