Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bylo originální krabice otevřena nebo ne?

Dobrý den,
zakoupil jsem si Samsung Galaxy S9. Krabice je originální, chráněna neporušenou přelepkou "Do not accept if seal is broken". Tak jsem ji odlepil a pod ní jsem našel podobnou, ale menší a už přestřihlou (na fotce ta vlevo). Je nějak možné zjistit, zda byla krabička otevřena někde v obchodě a nebo lépe, zda mobil někdo použil? Mobil je komplet zalepený fólií, která krásně sedne s výřezy pro všechny konektory a foťák - evidentně na míru. Nejeví známky použití. Prodejce měl dobré hodnocení vcelku dobré, kritika směřovala na dopravu. Díky

Řešení:

Řešíš kraviny a jsi hodně paranoidní. On ten mobil, co jsi koupil snad nefunguje? Dej tam SIMku a klidně volej. Doklad o koupi snad máš, tak buď v klidu.

- Ta druha je vzdy prestrihla (telefon jsi otevrel pises), jenom ta v 'PRAVO' musi byt zacelena (ta kterou je prelepen roh, tam jak se vysunuje z krabicky).
* Ze je zabalenej nic neznamna, v praci mame balicku zabalit neco muze kazdej druhej, nic to neznamena a urcite né ze je novej.

loading...

Krabice je originální, chráněna neporušenou přelepkou

Mobil je komplet zalepený fólií

Nejeví známky použití

Je nějak možné zjistit, zda byla krabička otevřena někde v obchodě a nebo lépe, zda mobil někdo použil?

Kocourkov 2.0 toto... Buď to napadni u prodejce nebo to neřeš...

Přelepka je neporušená, ale nemusí být originální - proč je pod ní jiná a porušená? Jak jsem psal výše, rád bych si byl jistý a proto jsem se ptal, zda lze nějak zjistit, zda mobil někdo nepoužíval. Prodejci napíšu, jenže nemám funkční mobil a budu si muset koupit další.

A jak asi? I když by byl použitý ale někdo by vrátil data a vyčistil, jak to chceš asi poznat? My se tu zabýváme technikou, něčím hmatatelným, ne věštěním z věštecké koule. Chápu, že si hodně lidí myslí, že někteří z nás tu jsou všemocní ale ne, vážně nejsem Saxaana...

Díky za rozumnou odpověď. Paranoidní jsem, protože jsem si prošel mnoha výslechy, kvůli zaměstnanci, který si doma (ani jednou ve firmě) stáhl na firemní notebook nějaké filmy. Bohužel jsem jednatel, takže šli po mě jelikož to bylo jednodušší, než něco dokazovat zaměstnanci. Takže od tédoby paranoidně kontroluji vše, na co lze něco stáhnout nebo se někde registrovat. Bohužel někteří diskutéři zde melou něco o jelenech, a nadávají mi zde. Nechápu, proč reagují.

Přesně tak, torrent. Moc nevím jak to funguje, ale když stahuje přes torrent, tak se asi automaticky i uploaduje a to byl ten problém. Samotný obsah závadný nebyl - dotyčný platil pouze pokutu. Nechci to dál raději rozebírat.

Nikdo ti nenadává. Jen je to hodně stupidní dotaz. My jsme ti mobil neprodali a stejně tak my ani nevíme kudy putoval. Ty si spíš nakráčel sem s pocitem, že zde využíváme technologie věštění z čočky nebo já nevím...

- Ta druha je vzdy prestrihla (telefon jsi otevrel pises), jenom ta v 'PRAVO' musi byt zacelena (ta kterou je prelepen roh, tam jak se vysunuje z krabicky).
* Ze je zabalenej nic neznamna, v praci mame balicku zabalit neco muze kazdej druhej, nic to neznamena a urcite né ze je novej.