Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodávám PC - cena?

Dobrý den :-)

Chtěla bych prodat svůj stolní PC. Mám ho poskládaný podomácku od známých. Nedělám si iluze o závratných částkách, je už celkem starý. Ale ráda bych věděla za kolik by se asi tak dal prodat. Jinak k základní desce - nevím jaká tam a je program mi jí hlásí jako neznámou :)) Snad mi někdo dobře poradí ;-)

Systém Microsoft Windows XP Professional
Základní deska AMD Athlon XP, 1666 MHz (6.25 x 267) 2000+
Čipová sada základní desky VIA VT8366A Apollo KT266A
Pracovní paměť 1024 MB (DDR SDRAM)
Grafická karta RADEON 9800 SERIES - Secondary (128 MB)
3D-akcelerátor ATI Radeon 9800 (R350)
Zvuková karta C-Media CMI8738/C3DX Audio Device
Zvuková karta VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Disketová jednotka
Čtečka paměťových karet
Pevný disk HDS722580VLAT20 (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
Pevný disk SAMSUNG SP0802N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
CD/DVD vypalovačka HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
CD vypalovačka SAMSUNG CD-R/RW SW-252, 52x/24x/52x
Klávesnice SlimStar 310
Myš optická bezdrátová Logitech
Síťová karta VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter
Tiskárna HP Photosmart 2570 series
Monitor LCD monitor 19" LCD ACER AL1916NvsD - stříbrný

::)docela čumím že tu někdo píše 8t::). Tenhle pc je fakt dost zastaralý ....... já bych řekl tak 4 000. Za 8 tisíc kamarád koupil 3Ghz AMDčko, 300GB hdd, 1GB ram ........ prostě dost slušný kompl (samozdřejmě z druhé ruky). Vdnešní době se tohle vyvíjí strašně rychle a i 2 roky starý pc není už nic extra ;-)