Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce aplikací pro MAC

Ahoj,

jakým způsobem můžu spravovat aplikace na svém mac airu pro.

Tím myslím, podívat se co je nainstalováno a popřípadě to odinstalovat.

Něco jako "Přidat nebo odebrat zařízení" ve win.

Díky za odpověď.

nemusíš googloiť nič,aplikácie sa inštalujú do zložky application alebo do podzložky application/utilities,systémové súčasti,medzi ktoré patrí aj java sa inštalujú tam kde to uzná systém za vhodné a systémové súčasti Ti systém za normálnych okolností nepovolí odinštalovať.....pokial to nezvládaš,môžeš si nainštalovať aplikáciu onyx,ktorá zobrazí a odinštaluje užívatelsky inštalovatelné/odinštalovatelné aplikácie miesto Teba....