Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hdmi pro notebook.

Dobrý den, potřeboval bych poradit jestli je zde nějaká možnost připojit můj monitor nějaký starší od značky NEC připojit k mému notebooku Omen 15 2017. Bohužel monitor má "jack" na připojení pouze VGA zatímco notebook jen HDMI. Prominte za mojí neznalost pojmů , moc se v tom nevyznám. Je zde nějaká možnost připojení popřípadě koupení nějaké redukce k VGA ? Nebo je zde cesta jen nového monitoru.

nebude to fungovat, vždyť to má cenu holého kabelu. píše to i prodejce:

Je potřeba si uvědomit, že HDMI poskytuje digitální signál a VGA analogový, proto se nemusí připojit všechna zařízení přímo. V případě že kabel nefunguje při přímém připojení, je potřeba potřeba použít speciální modul pro změnu signálu - konverter.

chce to dnešní normální monitor s úhloříčkou dejme tomu kolem 24", ať je to nějaké zlepšení proti starému krámu.