Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s installshieldem

Cau mam takovy problem s instalacemi her pres installshield.Vzdy kdyz totiz pres nej spustim instalaci tak se po par vterinach restaruje pc.Myslim ze je kvuli tomu installs. protoze kdyz jsem zkousel instalovat hru pres neco jineho tak to slo...Nevite nekdo co s tim mam delat?????:-|

Tá inštalácia sa spúšta cez súbor s príponou MSI?
Je zaznamenaná nejaká chyba v systémovom logu (Start / Run / eventvwr)?
Čo presne sa vypíše na modrej obrazovke, keď si vypneš automatický reštart pri závažnej chybe (Start / Control Panel / System / Advanced / Startup and Recovery / Automatically restart)?

P.S.: Otázky sú tri, dúfam, že aj odpovede budú tri. ;-)

Cau tak za 1 instalacka se spusti normalne pres soubor s priponou exe nebo mds..
2 v systemovem logu nic zaznamenane neni
3 je tam napsane: Byli zjisteny potize a system windows byl ukoncen,aby nedoslo k poskozeni pocitace
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
potom nejake kecy o tom abychom se ujistili jestli je HW nebo SW spravne nainstalovan..
Tech.inf.:***AA STOP 0x000000D1(0x00001200,0x00000002,0x00000001,0x87FD DA94):-|