Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění komponentů

Ahoj rád bych se zeptal jakou hodnotu může mít tento hardware, je demontovaný ze starého PC
Děkuji předem za odpovědi.

Prosor: AMD Athlon II X4 645 3.1GHz Quad-Core
Deska: ASUS M4A77T
RAM: 2x2GB ddr3 kingstone
Grafika: Gigabyte N6400OC

Jenže jde o idnividuální věc. Jak dlouho byly používané ty komponenty a k čemu. Nemáme tu věšteckou kouli, nebaví mě to X lidem vysvětlovat...
Samb říká, že by dal 1500,- za vše max. Já bych třeba dal max 1100,-. Je to prostě individuální a bez informací o použití.