Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevidím obrázky na webových stránkách

Dobrý den, můj problém spočívá v tom ,že už delší dobu nevidím obrázky hlavně to mám na cztorrentu kde v torrentu vidím čtvereček nějakého obrázku a zatím image.
Ani Adblock nepomohl po vypnutí stále to samé zkoušel jsem i historii a cookies a v neposlední řadě také obnovit nastavení chrome nic.

Mimo odpoved vyse "zabijak mloku", se podivej na nastaveni [DNS] ze kterého muze také pochazet uvedeny problém. (to samé pri uzivani adresy PROXY)
TiP ~ DNS muzes nastavit treba na :

Primarni : 1.1.1.1
Sekundarni : Muzes ponechat prazdné, nebo : 1.0.0.1

Dal bych sem pár screenshotov, ktoré každý kto by videl by si o tebe vytvoril hodne negatívnu predstavu. A klidne to aj mohu udelať, ale ešte som sa nad tebou zlutoval, okrem toho mal som tu jeden screenshot ktorý kdyby admini videli, mal by si tu perma ban, tak jak si ho tu už mal na inom účte že? ;-) Ale tvôj nick a večné neustále primitívne správanie a provokace sú už pre viacerých dostatočným dôkazom že nejsi normálny človek. (sry že som udelal výnimku vo svojom poste, vlastne 2, zareagoval som tu, a "urazil ťa" (resp. snažil sa napsať pravdu). Len pokračuj, možno sa nakoniec rozhodnem sem dať tie screenshoty. A inak anglicky síce moc neviem, ale tvoj názov nicku som pochopil, a to už pred 2 dnami som niečo o tom psal. O tvojom novom nicku, tesne po tom čo si si ho zmenil.

Dej adminům screeny a trapně tu nevyhrožuj, nikdy jsem tu jiný registrovaný účet neměl :-) Už nevíš co by, tak zase zkoušíš lhát. Nevím co máš za screeny ale rád se pobavím. Sem s tím :-)

Btw je super tě vidět zpátky, kdy tě celé fórum seřvalo a ty sis vyléval srdíčko jak se nevrátíš :-)

pokazit se může víc věcí:
- spyware doplněk v prohlížeči, který přesměrovává připojení - takový proxy šibal. kontrola třeba: adwcleaner
- antivir ve verzi "internet security", který se montuje do dns cache windows
- vadná funkce přednastaveného dns, stává se hlavně u malých providerů. (ty máš upc, tak nic)

jiný prohlížeč se chová normálně?