Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna fotek - náklady.

Syn nás zásobuje fotkami vnoučka. Manželka přišla s nápadem koupit si tiskárnu (a papíry a barvičky do ní) co umí tisknout barevné fotky, abychom je měli i na papíře a ne jen jako soubor v počítači, jestli by to nevyšlo levněji než ty fotky nechat dělat v nějakém fotolabu.
Máte s tím někdo vlastní zkušenosti?
Kromě fotek vnoučka (případně vnoučat, jestli se na nějaká další ještě zmůžu) nevidím, že bychom potřebovali tisknout nějaké větší množství fotek s jinými náměty. A moje hobby to není.

Děkuji.
Ptal jsem se i jinde, stejné názory. Koukal jsem zběžně v Datartu, stovka fotopapírů vhodného formátu přijde tak na 250Kč, v blízkém fotolabu udělají fotku z flešky pokud je na flešce jedenáct a víc fotek a od každé jednu, tak jedna fotka 9x13 přijde na 4Kč. V PC krámu jsem se taky ptal, prý to zvládne obyčejná inkoustová tiskárna, ale lepší je šestibarevná (na její cenu jsem se raději neptal) a známý problém inkoustovek - pokud netisknu často, tak inkoust má tendenci zasychat.
Tak si vybereme jedenáct fotek, koupíme si na to novou flešku a půjdeme do fotolabu udělat průzkum bojem.