Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj a hodonocení sestavy

Dobrý den,

hodlám si pořídit tento PC a stále se nemůžu rozhodnout jaký si tam mám dát zdroj.

Rozhoduji se mezi Fortronem 600W/700W a chtěl bych poradit který si vybrat.
V budoucnu také možná plánuji přidat ještě jednu grafiku do Crossu.

Kdyžtak pište i jiné zdroje, které by se lépe hodily.

Tu je ta sestava

Gigabyte GA-EX38-DS4 - Intel X38
Intel Core 2 Quad Q6600
Arctic Cooling Freezer 7 Pro
Sapphire HD4850 512MB, PCI-E
Corsair DIMM 2048MB DDR II 800MHz
Sharkoon Rebel 9 Value Edition
Seagate Barracuda ES ST3250620NS - 250GB SATA II
LG GH20NS10 bulk černá
zdroj = ????

Kdyžtak ohodnoťte pls i setavu.

Předem díky ;-)

Pokud chceš mít rychlý systém, tak 2x2Gb RAM, stejně jednou přejdeš na Visty,
ale PC by ti urychlil i nejmenší WD Raptor 10.000 otáček + jiný na data 7.200 ot.
Kapacita 250Gb se hrubě nevyplatí. Fortrony jsou sice cenově fajn,
ale hlučnější, v noci ti to může vadit, zkus nějaký Corsair, testy najdeš Googlem.
Jakýkoli zdroj vezmi s certifikací 80+, nejpozději do 3 let se ti vyšší cena vrátí.