Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 - plánovač úloh funguje a nefunguje

Zdravím všechny,
vím, že ten nadpis (otázka) je zvláštní, ale lépe jsem to nedokázal vystihnout.
Mno... problém je v tom, že plánovač úloh jako takový funguje správně. Když v něm úlohu spustím, tak se spustí a udělá to co má.
Každou středu v šest hodin ráno se restartuje fyzický server, na kterém mám ještě Windows 8.1 a tam mám nastavenou úlohu pro zálohu v 5:50 a poté další úlohu pro restart v 6:00.
To, že se počítač restartuje každou středu dokazuje to, že plánovač úloh funguje jak má. Ale z mě nepochopitelného důvodu nespustí zálohu.
Zálohu provádím tak, že mám napsaný AHK skript, který mi tu zálohu provede. Neptejte se prosím proč to tak mám, to je složitější na vysvětlení, důležité pro vás je, že ten skript funguje jak má a když tu úlohu pustím ručně, tak ten skript spustí a záloha se provede. Zapnul jsem v PU i historii, ale ta říká, že všechno proběhlo dle plánu.
Nějaký nápad? O.o

Zkontroluj śi nastavení úlohy.
Zda je zaškrtnuto:
- úloha se má spouštět i když není přihlášen uživatel
- spouštět úlohu s nejvyšším oprávněním

Protože není přihlášen uživatel, nejsou k dispozici ani proměnné %userprofile%, %appdata% apod.
Udělej si nějaký log, kam si budeš zapisovat, kam se úloha dostane, abys věděl, co je špatně