Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace Windows na nižší verzi (Win7 -> XP)

Dobrý den.Mám v notebooku(acer aspire KAV60) win7.Původně WIN xp.Chtěl bych to vrátit zpět.Ale ukazuje mi to že to nejde.Ani formátovat to nejde (jen jeden oddíl).Používám to jen na muziku(čtení textů) VANBASCO a nepřipojuji k internetu.Moc prosím mohl by někdo poradit jak bych to mohl vrátit zpět?Zdeněk

Změna předmětu, původně: instalace na nižší verzi (host)

Hlavně si budeš muset najít a stáhnout ovladače od výrobce Ntb nejlépe na flesku. Rozbalene.Po nainstalování xp typicky nic nejede hlavní je sitovka/ovladač WiFi. Pokud nebudeš mít nachystané ovladače ani bych to nezkoušel.