Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade AMD 4850e - ma to smysl?

Maminka ma (hodne) postarsi, ale zatim vicemene vyhovujici desktop. Momentalne ji ho malicko vylepsuju (pamet, SSD), a koukam, ze po me zdedila muj procesor - AMD 4850e.
Protoze si stezuje, ze ji nektere flashove hry jdou dost pomalu, premejslel jsem o upgrade procesoru za neco lepsiho, ale v AM2 / AM2+ se vubec nevyznam.

Kde se asi tak pohybuje 4850e? Je to uplny low end, stred nebo neco lepsiho? Ja jen jestli ma cenu divat se po necem lepsim. Board menit nebudu, az na tu lenost ve flashi zatim funguje vsechno vicemene dobre :)

Mainboard Asus M2A-MX, grafika integrovana.

BTW: pomuze grafika na flashove hry?

Dik!

Hmm... takze zatim to vypada (2:1) , ze pokud sezenu hodne levnej podporovanej ctyrjadrovej Phenom, tak to muzu zkusit :)
Grafiku bych tam eventuelne taky dal, pokud sezenu neco hodne levneho s hodne malou spotrebou, protoze by se asi k LCD hodil digitalni vystup - ale to az pripadne nekdy kolem vanoc.