Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkcni "Bezpecne odebrat USB zarizeni"

WXP SP2, Tankovy zaplaty, AMD690G + X2 5000+ EE + 2GB RAM.

Ave. Je to nejspis nejaka trivialita (nekamenujte, plz), ale po vymene disku a "instalaci" zalohy Acronis TI (na ten novy) mi nejak prestalo chodit odhlasovani flashek/ext. boxu/mass storage. Pravo-myso-kliknuti na ikonku USB zarizeni v systrayi a zvoleni "Bezpecne odebrat" nevyprodukuje odhlasovaci okno - in fact, nestane se nic. Ikonka v ST zustane. Ja uz to gugluju dve hodky a doguglit se nemuzu. Najde se dobra duse, ktera me nakopne spravnym smerem?

Takze vyreseno. Bylo to tim Acronisem. Jeste ze jsem puvodni disk nemel cas prerozdelit (resp. zrusit partisny) - to bych nebyl vubec vysmaty. Je to ale divne, neb jsem delal zalohu stylem sector-by-sector, coz je IMHOj dost "nafest" (taky to trva hodku). Vsem zucastnenym patri muj nehynouci dik za - vpravde svatou - trpelivost :beer::beer::beer:.

BTW: Budu to delat znovu, ale zkusim klonovani disku. Jeste jsem to nezkousel - nebude problem s rozdilnou velikosti partisen (ATI 11.0)? Na to si ale s dovolenim zalozim novy dred.