Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xiaomi Redmi 5 Plus - po zapnutí se vždy načte fastboot

Dobrý den, instaloval jsem TWRP podle tohoto videa. Ovšem když chci zapnout telefon, tak vždy naběhne do fastboot režimu (zkusil jsem podržet dlouho vypínací tlačítko nebo vypínací tlačítko a hlasitost dolů). Prostě po každé naběhne do fastboot režimu a zasekne se a nic dále + zápíná se sám. Do TWRP se dostanu. Poraďte, prosím, jak to "spravit". Děkuji.

[82978-tongyong-fastboot-jpg]

viz. foto

Toto považuji za poslední variantu...

1. cos použil k odemknutí bootloaderu?

2. když to nabíhá do fastboot, tak předpokládám, že v počítači ti příkaz "fastboot devices" vypíše ID toho připojeného telefonu, správně?
Pokud ano, tak přes "fastboot reboot recovery" můžeš pustit twrp, případně přes "fastboot reboot" by ti měl naběhnout Android.

3. pokud máš všechno smazané, tak přes "fastboot flash file.zip" můžeš flashnout ROMku, kterou máš v telefonu jako ZIP. Pokud tam žádný ZIP nemáš, pusť twrp a z počítače přes "adb push" tam nakopíruj, co potřebuješ. Předtím ověř, že "adb devices" vidí ID tvého telefonu.